Дитинство з POTRO FRANKO 2018

Міжнародний фестиваль актуального мистецтва PORTO FRANKO 2018 створює особливу атмосферу для відпочинку та мистецького розвитку Ваших дітей. Цьогоріч одразу дві локації – Палац Потоцьких і Парк Шевченка стануть сценами для вибухової дитячої творчості та якісного родинного дозвілля. Щодня – інтерактивні програми, майстер-класи, театральні постановки. Ваша дитина – у надійних мистецьких руках.

Розклад спеціальних заходів у рамках Дитячої програми PORTO FRANKO 2018:

13 – 17 червня,
11:00 до 13:00, Палац Потоцьких
 Урбан-спорт для дітлахів з Оксаною Гулій (тренер, викладач новітніх фітнес технологій НППУ їм. В.Стефаника): унікальна методика, розроблена фітнес-тренеркою Оксаною Гулій заохотить Ваших дітей бути активними, спортивними, здоровими й радісними.

13 червня – 14 червня,
13:00, Палац Потоцьких
Майстер-клас з ARDUINO – створення роботизованого авіаційного трапу на основі ARDUINO

13 червня – 14 червня,
13:00, Палац Потоцьких
Майстер-клас з LEDUINO – конструювання вертольота на базі навчальних наборів “LEGO Education” та програмування ArduBlock

13 червня,
13:00, Палац Потоцьких

Майстер-клас відомої франківської художниці-керамістки, поетки Зорі Рей “Ліплення з глини об’ємних пташок”

13 червня,
16:00 Парк Шевченка (сцена)

Вистава для дітей 5-15 років “Геть! Або історії кота Філофея” за п’єсою Валерія Зиміна. Режисура Ігор Захарчук, Олексій Лейбюк

14 – 17 червня,
13:00, Палац Потоцьких
Локація “Енергоефективність та інноваційні технології”:
велогенератор, сонячна панель, набори відновлювальної енергії, тепловізор, електронний мікроскоп, голографія, 3D-принтери від Наукового містечка «Нова Енергія»

14 червня,
13:00, Палац Потоцьких

Майстер-клас відомої франківської художниці-керамістки, поетки Зорі Рей “Ліплення з глини автопортрету в одному зі стилів сучасного мистецтва”

14 червня,
20:00, Палац Потоцьких

Вистава для дітей старших класів 14+ «Потвори». Режисура: Ігор Захарчук, Ігор Прокоп’як

15 червня,
13:00, Палац Потоцьких
Майстер-клас з акторської майстерності для дітей
 засновника та художнього керівника дитячої театральної школи “ЖИВБУВПЕС” Ігоря Захарчука

15 червня,
13:00,
 Палац Потоцьких
Майстер-клас з 3D-моделювання та друку на 3D-принтері:
виготовлення моделей

15 червня,
15:00,
 Палац Потоцьких
Летючка з енергоощадності в побуті: гра-визначення можливостей економії енергії

16 червня,
13:00, Палац Потоцьких

Майстер-клас відомої франківської художниці Зорі Рей “Ліплення пташок-декорів”

16 червня,
13:00, Палац Потоцьких
Хімічне шоу:
видовищні хімічні експрименти від Наукового містечка «Нова Енергія»

17 червня,
13:00, Палац Потоцьких

Майстер-клас відомої франківської художниці Зорі Рей “Ліплення та розфарбування декоративної пластини у стилі абстрактного мистецтва”

17 червня,
13:00
15:00, Палац Потоцьких
Хімічне шоу:
видовищні хімічні експрименти від Наукового містечка «Нова Енергія» 

Вхід дітям до 10 років безкоштовний. Діють квитки денних програм на Палаці Потоцьких.

Учасники Дитячої програми PORTO FRANKO 2018:

Наукове містечко «Нова Енергія» – соціальний стартап  інтерактивного навчання для людей від 5 до 105 років у сфері науки та технологій. Ми прагнемо познайомити дітей з наукою в доступній ігровій формі, навчити їх бережливого ставлення до енергоресурсів та сформувати у дорослих енергоефективне мислення. На наших навчальних курсах діти освоюють роботу з такими інноваційними технологіями, як 3D принтери, робототехніка, система «Розумний будинок». Наші «TESLA ENERGY SHOW» та «Хімічне шоу» – унікальний науковий перформанс як для малечі, так і для дорослих. Ми застосовуємо найновіші інтерактивні технології та прийоми навчання, постійно розширюємо свій кругозір і кваліфікацію завдяки участі у нових міжнародних проектах.

Оксана Гулій – тренер-викладач новітніх фітнес технологій НППУ ім. В. Стефаника, консультант-дієтолог (школа дієтології, спортивна дієтологія), студентка НУФВСУ  м. Київ,студентка School rehabilitolog (фізична реабілітація і кінезіологія, закінчила київську школу йоги, школу йоги Сідерського, школу йоги Moksha, учасниця змагань по бодібілдингу та фітнесу чемпіонат Буковини “Золотий Бук”- 1 місце, учасниця міжнародних конвенцій та семінарів, сертифікований тренер міжнародного класу та тренер тренажерного залу!
“Життя – це рух!!! Це гармонія душі і тіла! Я живу в повній гармонії, бо роблю те що люблю!”

 

Зоря Рей – художник-кераміст, поетка. Навчалася в Прикарпатському університеті імені В. Стефаника, художньо-графічний факультет. Багато років працює з дітьми, веде гурток кераміки, проводить цікаві розвиваючі майстер-класи та доброчинні акції, створює керамічні сувеніри, бере участь у літературниках та фестивалях.
“Люблю театр, джаз, подорожі, походи в гори. Життя – це Творчість і Любов!”

 

Проекти Дитячої театральної школи “ЖИВБУВПЕС”

Ігор Захарчук – актор Івано-Франківського академічного музично-драматичного театру ім. І.Франка. Засновник та художній керівник дитячої театральної школи “ЖИВБУВПЕС”.

 

 

Вистава “Геть! Або історії кота Філофея” за п’єсою Валерія Зиміна

Режисура І. Захарчук, О. Лейбюк
Сценічне рішення, костюми І. Захарчук
Музичне оформлення І. Захарчук
Вистава для дітей віком 5-15 років.

Чи замислювалися ви над тим, що діється в душі кішки, яка чує жахливе слово “Геть!” від господаря, якого вважає одним?! Ласкаво просимо на виставу за п’єсою Валерія Зиміна “Геть! Або історії кота Філофея”. “У нашій виставі в акторів немає “котячих” костюмів!

Люди – це кішки, а кішки – це люди “. Мудрий кіт Філофей, турботлива кішка Анфіса, розпещена Офелія, сумний Мурзик і інші герої розкажуть зворушливі історії  про свою важку долю, про печалі і маленькі радощі. Котячі історії залишать в серці кожного глядача частинку добра, якого так не вистачає і кішкам, і людям в цьому великому і часто жорстокому світі…

Вистава “#ВИРОДКИ” Т. Люта

Режисура І. Захарчук , І. Прокоп’як
Сценічне рішення,костюсми О. Головач, І. Захарчук
Музичне оформлення  І. Прокоп’як
Пластичне рішення Д.Лека

Вистава для дітей 14+

«У нашому світі, де краси завжди більше, ніж любові, ніщо вас не врятує…»М. Павич
Єва та Костя познайомились на горищі школи. Він – потвора-філософ, хворий на рідкісний синдром Тричера-Коллінза, вона – скромна новенька, з потаємною мрією стати популярною… Горище стає для них духовним прихистком і потаємним «місцем сили», адже агресивне підліткове середовище не терпить подібної «інакшості» і прирікає двох «виродків» на «вигнання». Для Єви Костя аж ніяк не «герой її роману», однак фейсбучно-інстаграмний світ вдаваної успішності і культу краси незабаром показує їй свій зворотній бік і жорстока драма, що відбувається на тлі шкільних буднів, примушує її до переоцінки цінностей…