Альберт Цукренко, Володимир Пахолюк. “Провокативне мистецтво як метод залишатися чесними із слухачами та суспільством”

Альберт Цукренко та Володимир Пахолюк – творці провокативного дуету “Хамерман Знищує Віруси”.

“Хамерман Знищує Віруси” – ХЗВ – музичний гурт на перетині концептуального арту та театру. Гурт називає себе “найадекватнішою групою в Україні”, а свої концерти “сеансами масового лікування неврозів. З сильним фізкультурним компонентом”.

ХЗВ є представником некомерційної музики, що не зраджує своїм ідеалам, рефлексує над станом української культури, можливістю сприймати інше та іншість. Творчість гурту пересічними слухачами може бути охарактеризована як провокативна, або така, що не відповідає цінностям більшості. Але за 22 роки діяльності на сцені, гурт перетворився на справжню легенду альтернативної музики. Як через сцену та творчість говорити з суспільством про його комплекси та виклики з яким воно стикається? Як залишатися нормальними у світі, що збожеволів/божеволіє? Що відзеркалює українська сцена? Як прожити на сцені 22 роки і далі творити?

Про все це у відвертій розмові Альберта Цукренка та Володимира Пахолюка, яку модеруватиме Тарас Грицюк (ГО “Інша освіта”).

Альберт Цукренко – фронтмен “Хамерман Знищує Віруси” та журналіст. Виконавчий продюсер творчого об’єднання «Суспільно-політичне мовлення», редактор хвилі нової української музики Zemlya на інтернет-радіостанції Old Fashioned Radio. Працював головним редактором онлайн-видання «Наш Київ», в діловому порталі «Капітал», головним редактором інформаційно-аналітичного сайту «Культпростір», автор статей на різних інтернет-платформах.

Володимир Пахолюк – тексти та вокал гурту “Хамерман Знищує Віруси”.

Зустріч і розмова із Альбертом Цукренком і Володимиром Пахолюком відбувається в рамках освітньої програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва Porto Franko 2018 – “Культура в повітрі: життєздатність культурних та мистецьких ініціатив”.

Куратор програми – ГО “Інша освіта”. 

Партнер освітньої програми PORTO FANKO 2018 – Intellect Hub – простір та місце зустрічі для інтелектуальної спільноти Івано-Франківська.