Андрій Зоїн, Respublica FEST. “Коли в усіх містах України буде звучати моя улюблена музика?”

Концерти, музичні фестивалі, музична індустрія – за рахунок чого та кого це зараз розвивається в Україні та в окремих містах? Яким містам вдається мати насичене культурне та музичне життя? Кому вдається постійно та успішно радувати слухачів якісною музикою? Та що таке якість пропозиції в музичній сфері: на яку якість є попит та яку якість хочеться пропонувати/створювати? Як створити стійку багаторічну подію? Хто та за що готовий платити в музиці? Якою є ціна за якісний звук та якісну пропозицію в місті та хто за це платить? Які правила гри організаторами концертів, музикантами та слухачами? Якими ці правила та взаємодія мають бути для розвинутою музичної індустрії та якими є наразі? На всі ці запитання в рамках освітньої програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва Porto Franko 2018 відповість Андрій Зоїн.

Андрій Зоїн – директор фестивалю Respublica FEST. Веде одразу кілька паралельних музичних арт- і соціальних проектів. Куратор фестивалів, організованих місцевою владою: рок-фестиваль у Хмельницькому «Roсk&Buh», Mufest. Ініціатор створення двох Республік: у вересні в Хмельницькому і в червні в Кам’янці RespublicaFamily Fest. Робить художні пленери і мистецькі інтервенції в села, збираючи художників для спільної творчості та спілкування. Працював музикантом у гуртах “Моторролла”, “Г.Д.Р.”, у дирекції фестивалю “Червона Рута”, проживав і працював у Мадриді резидентом та арт-директором клубів “Matador”,”OUI”,”Sofa club”.

Respublica FEST – один із найбільших музичних та street-art фестивалів, який проходить в Кам’янці-Подільському і запрошує близько 10,000 відвідувачів щорічно.

Зустріч і розмова із Андрієм Зоїним відбувається в рамках освітньої програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва Porto Franko 2018 – “Культура в повітрі: життєздатність культурних та мистецьких ініціатив”.

Куратор програми – ГО “Інша освіта”. 

Партнер освітньої програми PORTO FANKO 2018 – Intellect Hub – простір та місце зустрічі для інтелектуальної спільноти Івано-Франківська.