“Припутні” (Україна, 2017, 1 година 36 хвилин). Режисер – Аркадій Непиталюк

Режисер: Аркадій Непиталюк
Оператор: Олександр Рощин
Художник-постановник: Євгенія Лисецька
У ролях: Дмитро Хом’як, Ніна Набока, Олена Узлюк, Юля Врублєвська
Продюсери: Юрій Мінзянов, Влад Ряшин

Ми ніколи не можемо знати, що на нас чекає за рогом… чи то пак, за поворотом. На одній із автобусних зупинок Ніжина провінційний таксист Юра випадково натрапляє на молоду дівчину Свєту. Коротенькі шортики Свєти змушують таксиста натиснути на гальма.Свєта та її мати спокушають Юру певною сумою грошей на поїздку у Припутні – забуте Богом і людьми село. Цей короткий візит до Свєтиної бабці Зіни для жінок – щорічний обтяжливий обов’язок.

Через неймовірний збіг обставин Юра змушений залишитися у селі – тепер взагалі невідомо, коли  він  дістанеться  додому  та  які  ще  несподіванки  приготувала  для  нього  доля.  Жінки, звісно,  нічого  про  це  не  знають,  вони  собі зайняті  своїм:  з’ясовують  стосунки.  Сімейні таємниці, одвічний конфлікт поколінь та… несподівана правда. І тільки наступного ранку ми дізнаємося до чого привела та випадкова зустріч Юри зі Свєтою на автобусній зупинці.

Фільм “Припутні” отримав спеціальний диплом журі Одеського міжнародного кінофестивалю 2017, приз за найкращу режисерську роботу на Міжнародному кінофестивалі з гуманітарних проблем людства (Болгарія, 2017) та Премію “Золота Дзиґа”-2018 Української Кіноакадемії у номінації “Найкраща акторка другого плану” (Ніна Набока).

Показ стрічки українського режисера Аркадія Непиталюка “Припутні” відбудеться в рамках спеціального проекту Міжнародного фестивалю актуального мистецтва PORTO FRANKO – “Українське кіно – у Prime Time!”