“Стрімголов” (Україна, 2017, тривалість – 1 година 45 хвилин). Режисер – Марина Степанська

Режисер та автор сценарію: Марина Степанська

Продюсери: Олена Єршова, Володимир Філіпов, Алла Овсяннікова

У ролях: Андрій Селецький, Даша Плахтій, Олег Мосійчук, Лариса Руснак, Крістіан Борис

Виробництво: ІнсайтМедіа, Татофільм, за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Історія ірраціонального кохання двох маленьких людей під час великих змін в країні.  Антон – 27-річний колишній вундеркінд-музикант, що не зміг впоратися з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після кількарічного  навчання  в Швейцарії і  п’яти місяців, проведених в психо-неврологічному диспансері під Києвом, де він лікувався від алкогольної залежності. На ці 5 місяців припадає “зима, що нас змінила” 2013-14 року. Тож нове життя означає для Антона не тільки відсутність  друзів,  колишніх звичок і справи всього життя – музики, а й будь-яких правил, за якими можна вписатися в нову реальність.

Катя – одна з тисяч дівчат, що винаймають мікрокімнати в кам’яних джунглях Троєщини, за два дні має їхати до Берліну зі своїм бойфрендом, німецьким фотокором. Випадкова зустріч Каті і Антона змінює все.

Фільм “Стрімголов” відзначений призом за найкращу жіночу роль (акторка – Даша Плахтій) на 22-му Міжнародному фестивалі акторського кіно в Рабаті (Марокко, 2017), а також “Золотою Дзиґою”-2018 Української Кіноакадемії у номінаціях “Найкраща акторка у головній ролі” (Дар’я Плахтій), “Найкращий композитор” (Микита Моїсєєв), “Найкращий звукорежисер” (Сергій Степанський).

Показ стрічки “Стрімголов” відбудеться в рамках спеціального проекту Міжнародного фестивалю актуального мистецтва PORTO FRANKO – “Українське кіно – у Prime Time!”