S2DIO showcase

S2DIO – музичний простір та вініловий магазин. Це простір що має культурно-просвітницьку місію – об’єднувати людей, які цінують музику. На PORTO FRANKO 2018 S2DIO представляє власний dj showcase.

 

Roman Dub (також відомий як DUB-RO) – діджей, артист, художник, продюсер, творець, активний діяч, організатор і затійник. Професіонал своєї справи вже 18 років. Володар великої колекції вінілу. Гурман в усьому.

 

 

 

ABCD – нове ім‘я київського діджея старої школи, раніше відомого як Anton Junior. Грає з 1997 року винятково на вінілі. Був учасником команди DSM, резидентом легендарного клубу ULTRA. Саме його платівка пролунала останньою на мисі Каzантип у 99 році, а у 2000 — на день міста Івано-Франківська, біля озера, був єдиним і першим, хто представив аудиторії вініловий сет з 10 треків за півгодини!

Його мікси завжди сповнені енергетикою і експериментами поєднання декількох стилів — deep, dub, breaks & techno.

 

 

 

Vitvitski (Андрій Витвицький) – уродженець Івано-Франківська, з 2008 року почав робити перші кроки у музиці. Має свій незвичний підхід, а шанувальники електронної музики визнали його як талановитого виконавця з цікавим фірмовим смаком. У сетах переважає м’ягкий, якісний та качаючий звук в жанрах House, Tech-House, Deep House.

 

Просимо звернути увагу: вхідний квиток на Палац Потоцький є загальним на всю вечірню програму 15 червня. І діє з 19:00 до 02:00.