Ева Леоні Фегерс (Австрія). QUI

Протягом 2 днів австрійська флейтистка Ева Леоні Фегерс, продовжуючи традицію Міжнародного фестивалю актуального мистецтва PORTO FRANKO, у найнеочікуваніших місцях Івано-Франківська виринатиме з власним перфомансом QUI. Мешканці міста і гості фестивалю матимуть змогу наживо почути майстерність виконавиці, яка гратиме на блок-флейті – експериментуючи з часом і простором нашого цьогорічного повітряного порту.

Ева Леоні Фєгерс є однією з найвідоміших австрійських музикантів нової генерації. Розпочала навчання на блок-флейті у віці 5 років, пізніше закінчила класи по фортепіано, скрипці, альті та вокалу. Закінчила бакалаврат в Universität Mozarteum (Зальцбург, Австрія), а згодом Школу мистецтв у Левені (Бельгія). Протягом 2013 – 2017 років навчалася в Університеті музики і мистецтв (Відень, Австрія). Переможниця численних топових музичних конкурсів. Зокрема, здобула першу премію на конкурсі соло-виконавців на блок-флейті Moeck / SRP (2011 р.), третю премію та “Förderpreis” на 15-му Міжнародному музичному конкурсі OSAKA (Японія-Австрія). Творчість Еви Леоні Фегерс підтримує Австрійська телекомпанія Ö1.

Ева Леоні Фегерс у своїй музичній діяльності зосереджена на виконанні камерної музики і є постійною учасницею відомих ансамлів, серед яких ансамбль “Basel”, Organic Opera, що досліджує автентику виконання музики шістнадцятого та сімнадцятого століть, а також квартет флейтистів Golden Square, що виконує репертуар англійського ренесансу.

2017 року разом із “sound-художником” Лукасом Фрошауером та артискою Зузаною Шимковічовою вона заснувала “Faktor A”, що розробляє і втілює мультимедійні арт-проекти.

Проект реалізовується за підтримки ÖEAD Lviv